>

Úvod

Led žárovky a led pásky do každé domácnosti, led zářivky do každé kanceláře a obchodu. Náš internetový obchod v rámci výhradního zastoupení LEDTechnics prodává kvalitní, pokročilé smd led technologie za co nejnižší ceny, aby byly co nejpřístupnější veřejnosti. V rámci naší činnosti provozujeme také velkoobchod, jehož prostřednictvím dodáváme levné led žárovky profesionálům a velkoodběratelům. Pokud uvažujete o koupi led žárovky, doporučujeme přečíst si náš článek „Jak správně vybrat led žárovku“.

 

 

VYUŽIJTE NAŠÍ UNIKÁTNÍ AKCE 3+1!

Pro naše zákazníky jsme připravili skvělé akční balíčky 10+1, a na několik vybraných druhů led žárovek dokonce akci 3+1. Za 4 stejné led žárovky tedy zaplatíte jen cenu 3. Máte tak možnost za skvělou cenu vyzkoušet naši kvalitu.

 

Na naprostou většinu ostatních led žárovek nabízíme výhodné akce 10+1.

 

V našem eshopu pořídíte především tyto led světelné zdroje:

 

led pásky

led bodovky s paticí GU10 (tzv. bajonet o rozteči 10mm, montuje se zasunutím a pootočením)

led žárovky E14 (klasický malý závit - mignon, o průměru 14mm)

led žárovky E27 (klasický velký závit o průměru 27mm)

led žárovky G9 (zasunovací patice o dvou pinech s roztečí 9mm)

led bodovky MR16 GU5,3 (12V zasunovací patice, dva trny s roztečí 5,33mm)

led žárovky G4 (12V zasunovací patice, dva trny s roztečí 4mm)

adaptéry - redukce závitů

led zářivky

led reflektory

 

(Pokud si nejste jisti, který závit/patici potřebujete, navštivte náš Slovníček pojmů LED žárovek, který je popisuje a najdete v něm spoustu dalších informací o led světelných technologiích)


 

Takže proč platit 2-3 krát víc v kamenném obchodě nebo supermarketu? Led žárovky můžete jednoduše koupit u nás, z pohodlí domova.


 

Proč kupovat právě u nás:

Jsme dovozce, ne překupník, máme skvělé ceny

Záměrně máme omezený sortiment, nabízíme jen to, co opravdu potřebujete. U nás svou led žárovku nebudete hledat mezi spoustou nepotřebného balastu. Nenabízíme starou neefektivní technologii, ale pouze kvalitní smd led žárovky a led diodové pásky. U nás se Vám nestane, že koupíte led žárovku, která se sice bude podle popisu tvářit jako superúsporná, ale ve skutečnosti půjde o věc, která se už tři roky nevyrábí a svítí jako bludička.

Máme skvělé ceny za dopravu, dopravu kurýrem Toptrans platíte jen 79,- Kč s DPH, u České pošty 89,- Kč s DPH. Pokud si necháte zaslat zásilku na dobírku, zaplatíte navíc 50,- Kč s DPH poplatek za dobírku. U objednávek na 1.489,- Kč s DPH je dopravné zdarma. Více o dopravném a platebních podmínkách se dočtete ve článku Doprava a platba.


 

Hlavní výhody led žárovek:

dlouhá životnost až 30.000 hodin (běžná žárovka okolo 1.000 hodin)

značná úspora energie (až 90% oproti běžné žárovce)

Pro ty z Vás, pro které je led světelná technologie neznámou, jsme připravili přehledný slovníček pojmů LED žárovek, kde se dočtete vše podstatné pro správný výběr led žárovky.


 

Naše led žárovky a led pásky zasíláme také na Slovensko, cena přepravy je v takovém případě stanovena individuálně - bez obav proveďte objednávku, a my Vás poté budeme kontaktovat s cenovou nabídkou přepravy.

Naším cílem je mít spokojené zákazníky, kteří si od nás koupí to, co opravdu potřebují. I z tohoto důvodu jsme pro Vás připravili jednoduché filtrování žárovek v každé kategorii, kde je můžete řadit podle různých parametrů - třeba podle svítivosti, čímž lehce najdete ekvivalenty k tradičním žárovkám.

Významnou součástí naší činnosti je poradenství. Máte-li dotazy ohledně led žárovek a dalšího našeho sortimentu, neváhejte se na nás obrátit, rádi poradíme a podělíme se o zkušenosti. Osvětu ohledně led žárovek bereme jako poslání.

Více informací o cílech a snažení LEDTechnics.

Rádi bychom Vám doporučili návštěvu našeho dalšího internetového obchodu www.LTC-elektro.cz, kde kromě led žárovek a led osvětlení koupíte také levné elektro, jako například domácí meteostanice, rádia, digitální budíky a váhy, satelitní komplety, sluchátka a spoustu dalšího elektro zboží. 


 

WE SPEAK ENGLISH, just call us at +420 739 77 23 28 or write to info@led-zarovky-cz.cz.

WIR SPRECHEN DEUTSCH, rufen Sie uns an +420 739 77 23 28 oder schreiben an info@led-zarovky-cz.cz.

HABLAMOS ESPAÑOL, llámanos a +420 739 77 23 28 o escribe mensaje a info@led-zarovky-cz.cz.

Led žárovky Led žárovky Led žárovky Zarovkyhana LED světla Led žárovky Spolehlivé LED žárovky LED žárovky LED A-Z

© LEDTechnics CZ s.r.o. 2012 Všechna práva vyhrazena.

EKO-KOM RETELA