>

O nás

Naším posláním je zajistit, aby byly led žárovky jako nový, vysoce úsporný a vůči přírodě šetrný světelný zdroj, přístupné široké veřejnosti v naší zemi. Z tohoto důvodu prodáváme kvalitní led žárovky a zářivky tak levně.

 

Koupíte-li naše led žárovky, led pásky nebo led zářivky, získáte unikátní zdroj příjemného, barevně stálého a energeticky extrémně málo náročného světla, založený na pokročilé technologii smd led. Vzhledem k našim cenám výrazně ušetříte nejen vlastní peněženku, ale také životní prostředí. Před porovnáváním cen s konkurencí doporučujeme začátečníkům přečíst náš článek Jak správně vybrat led žárovku, který Vám poradí, co jsou správné parametry k porovnávání a jak rozeznat pár let zastaralou technologii, kterou ještě pořád mnozí nabízejí, od té nové, která nesvítí jako bludička.

Finanční úspora je u nás dvojího rázu - jednak prodáváme například led bodovky za ceny poloviční než srovnatelné led žárovky v mnoha kamenných obchodech, jednak výrazně ušetříte na elektrické energii (okolo 80-90% oproti běžným žárovkám).

Když jsme se rozhodovali, zda se máme pustit do tohoto projektu, šli jsme se podívat do hobby supermarketů, za jaké ceny led žárovky prodávají. A zjistili jsme, že nabídka je poměrně dost omezená a hrozně drahá. Na pultu hobby řetězců najdete v dnešní době jen pár značkových led žárovek. Jejich cena je až třikrát vyšší, než za jakou nabízíme led žárovky s obdobnými parametry v našem e-shopu. To je dáno především nehoráznou marží značkového výrobce, který utrácí značnou část zisku za reklamy a budování značky, a pak platí nehorázné poplatky řetězci. Není divu, že nabídka led žárovek je v řetězcích omezená, a prodavači Vám sami řeknou, že se u nich led žárovky moc neprodávají. Proč by měl zákazník platit tak nesmyslnou cenu a tím přispívat značkovému výrobci na všechny ty reklamy, a na poplatky a přemrštěné zisky řetězců? Vždyť jediný rozdíl mezi našimi led žárovkami a tzv. značkovými, je obrázek na obalu. A cena, která je u nás násobně nižší. Naše i jejich led žárovky jsou beztak vyrobené v Číně, snad jenom Panasonic, pokud víme, vyrábí některé žárovky v Indonésii, pokud vám to připadá lepší než Čína? Zatímco my výhodu levné výroby přenášíme na zákazníka, a prodáváme led žárovky levně, značkový výrobce si tuto výhodu ponechává pro sebe a své obchodní partnery.

Bereme tuto práci jako poslání. Naší prioritou není za každou cenu vydělat, tento projekt je od začátku nejen podnikáním, ale i osvětou. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz týkající se led žárovek, led technologie a podobně, kontaktujte nás, rádi se s Vámi podělíme o své zkušenosti.

Naším mottem je říkat zákazníkovi vždy pravdu, aby se mohl kvalifikovaně rozhodnout. Nebudeme Vám proto tvrdit, že se vyplatí dávat led žárovky třeba na WC, kde pravděpodobně svítíte minimálně, a proto úspora nebude velká. Popravdě Vám řekneme, že led bodovka, kterou chcete koupit, sama o sobě neosvítí obývací pokoj, ale je určena do lustrů o více kusech. Poctivé jednání se nám vyplácí, zákazníci k nám mají důvěru, vracejí se a doporučují nás svým známým.

V České Republice působíme jako výhradní obchodní zastoupení holandského výrobce LEDTechnics, který má ve svém portfoliu značky Ledtechnics, Lumenix a Led Source. Výroba probíhá v Číně, ovšem pod dozorem holandských manažerů. Centrála LEDTechnics pro Východní Evropu je v Polsku, nelekněte se proto polských nápisů na některých krabičkách - nejedná se o polský produkt. Prodáváme i led žárovky od dalších výrobců, i ty jsou vyráběny v Číně.

Jeden z důvodů, proč prodáváme právě led světelné technologie, je aspekt ochrany životního prostředí. Ledky jednak šetří životní prostředí svou minimální spotřebou elektrické energie, jednak v nich nejsou obsaženy těžké kovy. Ovšem jako každý světelný zdroj je třeba je ekologicky zlikvidovat, ideálně recyklací. Proto jsme v sídle naší společnosti zřídili místo zpětného odběru, kde můžete zdarma odevzdat použité led světelné zdroje, ať už osobně nebo je k nám zaslat, a my se poté postaráme o ekologickou likvidaci prostřednictvím kolektivního systému pro nakládání s použitými elektrospotřebiči.

 

S úctou

 

Tým LEDTechnics CZ

 

P.S.: Mohl by Vás zajímat i náš další e-shop www.LTC-elektro.cz, kde za skvělé ceny seženete kromě led žárovek také levné elektro, jako jsou třeba prodlužovačky, multimetry a zkoušečky nebo vypínače a zásuvky.

 


 

NAŠI ZÁKAZNÍCI

Naše působení na českém trhu se dělí na dvě hlavní činnosti - velkoobchod a maloobchod. Jsme dovozce led světelných technologií. Jako takový jsme registrováni u Ministerstva životního prostředí, kterému také platíme příslušné ekologické poplatky z každého led světelného tělesa, které v rámci České republiky prodáme.

V rámci velkoobchodní činnosti dodáváme led žárovky a led zářivky maloobchodním prodejnám, elektrikářům a dalším velkoodběratelům. Jsme plátci DPH. V našich cenách je už zahrnut ekologický poplatek na likvidaci led žárovky a led zářivky.

Maloobchodní činnost je realizována především prostřednictvím tohoto internetového obchodu. Zde prodáváme led světelné zdroje jak domácnostem, tak firmám. Při přechodu na led žárovky výrazně ušetříte jak doma, tak v kanceláři. Na výběr máte led žárovky s nejtypičtějšími paticemi a závity, a led zářivky v nejtypičtějších velikostech.

Našimi typickými zákazníky jsou tedy lidé a firmy, které již nebaví každý měsíc platit tučné účty za elektrickou energii a chtějí v rámci svých možností přispět k omezení znečišťování naší Země. Kdo nás nemá příliš v oblibě, jsou energetické molochy, kterým snižováním energetické náročnosti našich zákazníků ubíráme jejich nemorální zisky :)

Postupně rozšiřujeme sortiment produktů na bázi led technologie, nezapomneňte si nás uložit a občas se k nám vrátit.

Led žárovky Led žárovky Led žárovky Zarovkyhana LED světla Led žárovky Spolehlivé LED žárovky LED žárovky LED A-Z

© LEDTechnics CZ s.r.o. 2012 Všechna práva vyhrazena.

EKO-KOM RETELA