>

O nás

Naším posláním je zajistit, aby byly led žárovky jako moderní, vysoce úsporný a vůči přírodě šetrný světelný zdroj, přístupné široké veřejnosti v naší zemi. Z tohoto důvodu prodáváme kvalitní led žárovky a další led světlené technologie tak levně.

 

Koupíte-li naše led žárovky, led pásky, led reflektory nebo led zářivky, získáte unikátní zdroj příjemného, barevně stálého a energeticky extrémně málo náročného světla, založený na pokročilé led světelné technologii. Vzhledem k našim cenám výrazně ušetříte nejen vlastní peněženku, ale také životní prostředí. Před porovnáváním cen s konkurencí doporučujeme začátečníkům přečíst náš článek Jak správně vybrat led žárovku, který Vám poradí, co jsou správné parametry k porovnávání a jak rozeznat pár let zastaralou technologii, kterou ještě pořád mnozí nabízejí, od té nové, která nesvítí jako bludička.

Finanční úspora je u nás dvojího rázu - jednak prodáváme led žárovky za velmi nízké ceny a ze jejich pořízení tak zaplatíte výrazně méně než u konkurence, jednak výrazně ušetříte na elektrické energii (okolo 80% oproti běžným žárovkám), takže se investice do našich led žárovek vrátí na úspoře elektrické energie oproti klasické žárovce již za pár měsíců, pak už jen šetříte. U každé led žárovky máte v detailu produktu na těchto stránkách kalkulátor úspory, v němž zjistíte podrobnosti.

Jsme rodinná firma, zabývající se prodejem led žárovek již od roku 2013 a byli jsme jedni z prvních, kteří je začali prodávat on-line. Bereme tuto práci jako poslání a hrozně nás baví. Naší prioritou není za každou cenu vydělat, tento projekt je od začátku nejen podnikáním, ale i osvětou. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz týkající se led žárovek, led technologie a podobně, kontaktujte nás, rádi se s Vámi podělíme o své zkušenosti. Technické dotazy můžete směřovat rovnou na našeho odborníka na led osvětlení Reného Kláska, email dotazy@led-zarovky-cz.cz.

Naším mottem je říkat zákazníkovi vždy pravdu, aby se mohl kvalifikovaně rozhodnout. Nebudeme Vám proto tvrdit, že se vyplatí dávat led žárovky třeba na WC, kde pravděpodobně svítíte minimálně, a proto úspora nebude velká. Popravdě Vám řekneme, že led bodovka, kterou chcete koupit, sama o sobě neosvítí obývací pokoj, ale je určena do lustrů o více kusech. Poctivé jednání se nám vyplácí, zákazníci k nám mají důvěru, vracejí se a doporučují nás svým známým.

V České Republice působíme jako dovozce led žárovek a dalších led světelných technologií, a to výhradně od prověřených evropských značek, prodáváme též české značkové výrobky. Nicméně, na rovinu uvádíme, že všechny led žárovky jsou z důvodů výrobních nákladů vyráběny v Číně, včetně těch od celosvětově známých značek.

Jeden z důvodů, proč prodáváme právě led světelné technologie, je aspekt ochrany životního prostředí. Ledky jednak šetří životní prostředí svou minimální spotřebou elektrické energie, jednak v nich nejsou obsaženy těžké kovy. Ovšem jako každý světelný zdroj je třeba je ekologicky zlikvidovat, ideálně recyklací. Proto jsme v sídle naší společnosti zřídili místo zpětného odběru, kde můžete zdarma odevzdat použité led světelné zdroje, ať už osobně nebo je k nám zaslat, a my se poté postaráme o ekologickou likvidaci prostřednictvím kolektivního systému pro nakládání s použitými elektrospotřebiči.

 

S úctou

 

Tým LEDTechnics CZ

 

P.S.: Mohl by Vás zajímat i náš další e-shop www.LTC-elektro.cz, kde za skvělé ceny seženete kromě led žárovek také levné elektro, jako jsou třeba prodlužovačky, multimetry a zkoušečky nebo vypínače a zásuvky.

 


 

NAŠI ZÁKAZNÍCI

Naše působení na českém trhu se dělí na dvě hlavní činnosti - velkoobchod a maloobchod. Jsme dovozce led světelných technologií. Jako takový jsme registrováni u Ministerstva životního prostředí, kterému také platíme příslušné ekologické poplatky z každého led světelného tělesa, které v rámci České republiky prodáme.

V rámci velkoobchodní činnosti dodáváme led žárovky a led zářivky maloobchodním prodejnám, elektrikářům a dalším velkoodběratelům. Jsme plátci DPH. V našich cenách je už zahrnut ekologický poplatek na likvidaci led žárovky a led zářivky.

Maloobchodní činnost je realizována především prostřednictvím tohoto internetového obchodu. Zde prodáváme led světelné zdroje jak domácnostem, tak firmám. Při přechodu na led žárovky výrazně ušetříte jak doma, tak v kanceláři. Na výběr máte led žárovky různých výkonů a tvarů mnoha různých, i atypických, patic a závitů, led reflektory včetně těch velmi výkonných, led pásky s příslušenstvím, led zářivky v nejtypičtějších velikostech, a též led svítidla.

Našimi typickými zákazníky jsou tedy lidé a firmy, které již nebaví každý měsíc platit tučné účty za elektrickou energii a chtějí v rámci svých možností přispět k omezení znečišťování naší planety. Kdo nás nemá příliš v oblibě, jsou energetické molochy, kterým snižováním energetické náročnosti našich zákazníků ubíráme jejich zisky :)

Neustále rozšiřujeme sortiment produktů na bázi led technologie, nezapomneňte si nás uložit a občas se k nám vrátit.

Led žárovky Led žárovky Led žárovky Spolehlivé LED žárovky LED žárovky Levné led žárovky a elektro

© LEDTechnics CZ s.r.o. 2012 Všechna práva vyhrazena.

EKO-KOM