| Kód | SPM 3006 S |
| Skladem | 2 |
| U výrobce | 1360 |
| U Vás | čtvrtek 21.05. |
| Vaše cena s DPH | 439,00 Kč |
Brock toustovač na 2 čtvercové toasty 750 W – černý
Prakticky toustovac BROCK pripravi dva toasty najednou a hodi se pro rychlou snidani i svacinu.
Rakouská značka BROCK Electronics se dlouhodobě zaměřuje na domácí spotřebiče za rozumnou cenu. Produkty této značky jsou vyvíjeny v Rakousku pro náročné trhy v západní Evropě.
Praktické vlastnosti pro každodenní použití
Toustovač nabízí jednoduché intuitivní ovládání a automatickou kontrolu teploty, která usnadňuje samotnou přípravu toastů. Plotýnky mají nepřilnavý teflonový povrch, takže se přístroj snadno čistí a je pohodlný pro pravidelné používání.
Pro bezpečnější a komfortnější manipulaci je vybaven tepelně izolovanou rukojetí se zámkovým mechanismem. Stabilitu při práci podporují také protiskluzové nožičky.
Kompaktní rozměry a elegantní provedení
Černé provedení působí elegantně a snadno zapadne do běžné i moderní kuchyně. Díky kompaktním rozměrům 230 × 240 × 90 mm nezabere toustovač zbytečně mnoho místa na pracovní desce.
Napájecí kabel v černé barvě má délku 70 cm, což pomáhá s praktickým umístěním spotřebiče při používání.
Důležité parametry
- Příkon: 750 W
- Napájení: 220–240 V
- Kapacita: 2 čtvercové toasty
- Šířka: 230 mm
- Hloubka: 240 mm
- Výška: 90 mm
- Váha: 1,42 kg
- Certifikáty: CE
- Záruční lhůta: 24 měsíců
Součástí produktu je také český návod s tipy pro co nejlepší používání toustovače.
| Příkon | 750 W |
| Napájení | 220-240 V |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
| Certifikáty | CE |
| Šířka | 230 mm |
| Hloubka | 240 mm |
| Výška | 90 mm |
| Výrobce | BROCK |
| Kapacita | 2 čtvercové toasty |
| Váha | 1,42 kg |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
| Soubor |
BROCK Electronics GmbH
Prinz-Eugen-Strase 70/2/E3, 1040-Wien, Rakouská republika
info@brockgroup.at
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH