| Kód | ESP-EKT003B |
| Skladem | 4 |
| U Vás | středa 03.06. |
| Vaše cena s DPH | 369,00 Kč |
Topinkovač na 2 toasty 750 W se smajlíkem a sluníčkem v tyrkysové barvě
Tyrkysový topinkovač Esperanza opeče 2 kousky toastového chleba naráz a připraví originální topinky s obrázkem. Na jedné topince se na jedné straně objeví smajlík, na druhé topince na jedné straně sluníčko. Na topinkovači je zároveň označeno, do kterého otvoru je potřeba vložit chléb pro konkrétní motiv.
Jednoduché ovládání a automatické vyskočení toastů
Topinkovač má jednoduché intuitivní ovládání s automatikou. Po opečení na požadovanou úroveň toasty vyskočí a opékání se zastaví. K dispozici je 7 stupňů intenzity opékání chleba a nechybí ani možnost zastavit opékání i v jeho průběhu, kdy se opékání přeruší a toasty okamžitě vyskočí.
Praktické funkce pro každodenní použití
- Funkce přihřátí pro toast, který už vychladl
- Funkce rozmrazování pro pečivo z mrazáku
- Rozměry opékacích otvorů 13 × 2,5 cm
- Vyjímatelná zásuvka na drobky pro snadné vysunutí, vysypání a otření
- Tlačítka za provozu svítí
Přehledné ovládací prvky a hravý vzhled
Ovladač míry opečení a tlačítka jsou umístěné na širší straně, takže je ovládání velmi přehledné. Lesklý tyrkysový plast se zelenými prvky působí hravě a radost z topinek se smajlíkem nebo sluníčkem ještě podtrhuje.
Technické parametry
- Kód produktu: ESP-EKT003B
- Příkon: 750 W
- Napájení: 220–240 V
- Kapacita: 2 toasty
- Rozměry: 290 × 170 × 190 mm
- Hmotnost: 1,07 kg
- Výrobce: Esperanza
- Záruční lhůta: 24 měsíců
- Certifikace: CE
| Příkon | 750 W |
| Napájení | 220-240 V |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
| Certifikáty | CE |
| Šířka | 290 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Výška | 190 mm |
| Výrobce | ESPERANZA |
| Kapacita | 2 toasty |
| Váha | 1,07 kg |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
Esperanza Sp. J. Poterek
ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ozarów Mazowiecki, Polská republika
info@esperanza.pl
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH