| Kód | 400050000 |
| Skladem | 5 |
| U Vás | středa 03.06. |
| Vaše cena s DPH | 899,00 Kč |
Elektrický stolní gril Väline Steke 2000 W s grilovací plochou 45 × 25 cm
Elektrický stolní gril Väline Steke usnadní přípravu čerstvě ogrilovaného masa, zeleniny i sýra doma a bez zdlouhavé přípravy. Díky příkonu 2000 W a 5 výkonovým stupňům zvládne pomalé opékání i velmi prudké grilování, takže si můžete průběh přípravy přizpůsobit podle konkrétní suroviny i požadovaného výsledku.
Praktický gril pro každodenní použití
Velká grilovací plocha 45 × 25 cm nabízí dostatek místa pro přípravu hlavního jídla i pro větší rodinu nebo skupinu přátel. Rovný nepřilnavý povrch podporuje pohodlné grilování i následné čištění. Stolní gril je vhodný pro přípravu masa, zeleniny i sýra.
Ovládání je řešeno otočným ovladačem, kterým gril zapnete a zároveň nastavíte intenzitu opékání. Teplotu lze průběžně měnit i během grilování, což oceníte při přípravě různých surovin na jedné ploše nebo při postupném dopékání.
Snadnější údržba a pohodlná manipulace
Pro pohodlnější čištění lze napájecí kabel odpojit. Tuk z grilování je odváděn do vyjímatelné nádržky na dně grilu, což pomáhá udržet pracovní plochu přehlednější a údržbu jednodušší. Stabilitu při používání podporují protiskluzové nožičky.
Při přenášení oceníte tepelně izolovaná ucha na obou stranách. Provedení v černé a stříbrné barvě působí elegantně a snadno zapadne do běžně vybavené kuchyně.
Značka a technické parametry
Španělská značka Väline se zaměřuje na designové produkty dostupné za příznivou cenu a působí i na náročných trzích v západní Evropě. Na tento spotřebič se vztahuje prodloužená záruka 3 roky.
- Příkon: 2000 W
- Napájení: 220–240 V
- Počet výkonových stupňů: 5
- Grilovací plocha: 45 × 25 cm
- Kapacita grilovací plochy: 450 × 250 mm
- Povrch: rovný, nepřilnavý
- Délka napájecího kabelu: 1 m
- Materiál: hliník
- Rozměry: 560 × 275 × 105 mm
- Hmotnost: 2,48 kg
- Barva: černá a stříbrná
- Certifikace: CE
- Výrobce: GSC
- Záruční lhůta: 36 měsíců
| Příkon | 2000 W |
| Napájení | 220-240 V |
| Záruční lhůta | 36 měsíců |
| Materiál | Hliník |
| Certifikáty | CE |
| Šířka | 560 mm |
| Hloubka | 275 mm |
| Výška | 105 mm |
| Barva | Černá a stříbrná |
| Výrobce | GSC |
| Kapacita | 450x250mm grilovací plochy |
| Váha | 2,48 kg |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
| Soubor |
Garsaco Import S.L.
C/Corts Valencianes 10, 12549 Betxí (Castellón) Španělsko
info@garsaco.com
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH