STMÍVATELNÁ PRÉMIOVÁ RETRO MAXI LED ŽÁROVKA E27 6W 300LM EXTRA TEPLÁ, FILAMENT, 3 ROKY
Hodina svícení Vás vyjde na 0,05 Kč (při ceně 8Kč/kWh po zastropování).
Kód ABLJFA-6W-MIL
Dostupnost cca. 2 týdny
Vaše cena s DPH 799,00 Kč
KALKULÁTOR ÚSPOR
Doba svícení za den:
hodin
Tradiční výrobek 31 W:
4h x 365dní x 0,0310kWh x 8 Kč
Vybraný výrobek 6 W:
4h x 365dní x 0,0060kWh x 8 Kč
Vaše úspora za rok:
Návratnost investice:
POPIS

Prémiová značka AVIDE je určena pro německý trh. Čipy a vnitřní komponenty AVIDE LED produktů jsou kvalitnější než u běžného LED osvětlení. Celkově tyto LED produkty vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání. Záruční doba je 3 roky.

LED světelný zdroj je ovládán pokročilou technologií, jež napájí LED čipy konstantním proudem, který nepulzuje a LED čipy tak svítí stále a plynule. To šetří nejen životnost LED čipů, ale i Vaše zdraví. Narozdíl od levných led světel u tohoto LED zdroje světla totiž nedochází ke zdraví škodlivému vysokofrekvenčnímu problikávání, které sice není okem viditelné, ale zachytí ho např. kamera v mobilu.

Tato filament led žárovka je postavena na nové led technologii, která připomíná světlo klasické vláknové žárovky.

Vysoce úsporná LED žárovka za skvělou cenu. Jedná se o typ LED žárovky 230V - tedy do normálních svítidel. Tyto COB filament LED žárovky E27 o výkonu pouze 6W svítí přibližně jako běžná žárovka o výkonu 31W - světelný tok je 300 lumenů.

Stmívatelné LED žárovky lze bez problémů použít i do svítidel bez stmívače, budou svítit na plný výkon. Funkce stmívaní je u LED žárovek navíc, ale není nutné jí využívat. Pokud chcete funkci stmívání využívat, je nutné si ověřit u výrobce Vašeho stmívače, zda je tento určen pro LED žárovky a funguje s nimi.

Tato retro LED žárovka emituje světlo v barvě teplá bílá. Tato barva světla o chromatičnosti 2400K je velmi blízko barvě světla tradiční žárovky, filament diody připomínající vlákna klasické žárovky dále umocňují autentičnost.

Tato led žárovka má pokročilý typ diod - COB filament. Tyto LED žárovky COB filament mají díky nové technologii chipu vyšší svítivost při nižší spotřebě oproti starým LED diodám.

Použitím naší LED žárovky ušetříte okolo 81% energie! Tato LED žárovka E27 patří díky poměru cena/výkon mezi nejlevnější LED žárovky na trhu. Materiál použitý pro uložení procesoru led žárovky je sklo.

Tato led žárovka má přes led diody praktický kryt z jantarového skla. Díky tomu tolik neoslňuje a krásně vynikne a navodí atmosféru v pohledových a designových svítidlech.

Třída energetické účinnosti G na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 300 lumenů.
Příkon 6W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 25000 hodin.

PARAMETRY
Příkon 6 W
Závit/patice E27
Napájení 230 V
Světelný tok 300 lm
Stmívatelnost Ano
Barva světla Extra teplá bílá
Chromatičnost 2400 K
Typ diod COB filament
Index podání barev 80 Ra
Životnost Až 25000 hodin
Rozptyl světla 360 °
Záruční lhůta 36 měsíců
Kryt Skleněný
Barva krytu Jantarový
Materiál Sklo
Průměr 200 mm
Délka 210 mm
Certifikáty CE, RoHs
Tvar žárovky
Ekvivalent běžné žárovky 31 W
Výrobce AVIDE
Třída energetické účinnosti G

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH