PRÉMIOVÉ LED STROPNÍ SVÍTIDLO URANUS 28CM 18/24W 1800/2400LM, DENNÍ, IP54, 3 ROKY
Hodina svícení Vás vyjde na 0,19 Kč (při ceně 8Kč/kWh po zastropování).
Kód ABBHL-18-24W-NW-URA
Skladem 4
Vaše cena s DPH 799,00 Kč
POPIS

Prémiové LED stropní svítidlo o průměru 28cm od německé značky AVIDE je unikátem mezi podobnými světly. Unvitř svítidla je umístěn přepínač, jímž si zvolíte výkon a intenzitu světla. Máte na výběr buď ze silnější verze 24W a 2400lm nebo slabší verze 18W a 1800lm. Díky této neobvyklé vlastnosti lze jedno a to samé svítidlo použít v různých prostorách, v nichž potřebujete rozdílnou intenzitu světla, a vybavit tak celý prostor vzhledově stejným stropním/nástěnným svítidlem, ať už je to interiér nebo venkovní prostor.

Toto moderní led stropní svítidlo emituje denní bílé světlo. Tato barva světla o chromatičnosti 4000°K se blíží barvě slunečního světla přes den a pro většinu lidí je nejlepší na oči.

Prémiová značka AVIDE je určena pro německý trh. Čipy a vnitřní komponenty AVIDE LED produktů jsou kvalitnější než u běžného LED osvětlení. Celkově tyto LED produkty vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání. Záruční doba je 3 roky.

LED světelný zdroj je ovládán pokročilou technologií, jež napájí LED čipy konstantním proudem, který nepulzuje a LED čipy tak svítí stále a plynule. To šetří nejen životnost LED čipů, ale i Vaše zdraví. Narozdíl od levných led světel u tohoto LED zdroje světla totiž nedochází ke zdraví škodlivému vysokofrekvenčnímu problikávání, které sice není okem viditelné, ale zachytí ho např. kamera v mobilu.

Toto led svítidlo můžete montovat na strop nebo na zeď v interiéru. Jedná se o svítidlo se zabudovaným LED zdrojem světla, který nelze vyjmout a vyměnit bez poškození svítidla.

Toto koupelnové led svítidlo má krytí IP54, je tedy chráněno proti stříkající vodě. Z tohoto důvodu je toto led svítidlo použitelné též v koupelně nebo jako venkovní svítidlo.

Technická specifikace led svítidla:
Třída energetické účinnosti F na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 2400 lumenů.
Příkon 24W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla 30000 hodin.

PARAMETRY
Příkon 24 W
Závit/patice Integrovaný led zdroj světla
Napájení 220-240 V
Světelný tok 2400 lm
Stmívatelnost Ne
Barva světla Denní bílá
Chromatičnost 4000 K
Index podání barev 80 Ra
Životnost 30000 hodin
Rozptyl světla 120 °
Záruční lhůta 36 měsíců
Barva krytu Mléčný
Materiál ABS + plast
Certifikáty CE
Třída vodotěsnosti IP54
Šířka 280 mm
Výška 61 mm
Výrobce AVIDE
Třída energetické účinnosti F

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH