| Kód | 002001129 |
| Skladem | 5 |
| U Vás | středa 08.04. |
| Vaše cena s DPH | 239,00 Kč |
Praktický žárovkový adaptér - čidlo pohybu pro žárovku E27, který zašroubujete přímo do objímky E27 (velký žárovkový závit) a do adaptéru pak zašroubujete žárovku E27, ať už úspornou nebo led žárovku, o maximálním příkonu 60W.
Čidlo pak detekuje pohyb v úhlu 360°, je tedy jedno, jestli jej použijete na žárovku svítící směrem dolu, nahoru nebo i do strany. Jedinou podmínkou fungování čidla pohybu je velikost adaptéru, aby se např. při použití ve stávajícím svítidle vešel, a to včetně žárovky, a aby čidlu něco nestínilo, protože v tom směru pak nebude snímat pohyb. Takže nemůže být použito v krytém svítidlu.
Čidlo má maximální detekční vzdálenost do 6m, avšak optimální instalační výškou je 2-3,5m. Na těle adaptéru si nastavíte citlivost čidla na světlo od 10 až do 2000 luxů, čímž upravíte situaci, za které má čidlo spínat - zda pouze ve tmě nebo v pološeru atd. A dále si na těle adaptéru nastavíte též dobu, po kterou má žárovka svítit po ukončení pohybu, jenž aktivoval čidlo. Rozptyl času svícení je 10 sekund až 5 minut.
Aby tento žárovkový adaptér s čidlem pohybu fungoval, je nutné mít vypínač svítidla neustále zapnutý. Světlo se rozsvítí pouze po aktivaci čidla pohybem, za výše uvedených podmínek.
Španělská značka GSC se dlouhodobě zaměřuje na kvalitní, funkční a cenově dostupné produkty pro moderní domácnosti. Její svítidla jsou navrhována s ohledem na náročné západoevropské trhy, kde je kladen důraz na spolehlivost, bezpečnost a nadčasový vzhled. Díky vysoké kvalitě zpracování má toto čidlo prodlouženou záruku 3 roky.
| Závit/patice | E27 |
| Napájení | 220-240 V |
| Záruční lhůta | 36 měsíců |
| Materiál | Plast+kov |
| Průměr | 50 mm |
| Délka | 130 mm |
| Třída vodotěsnosti | IP20 |
| Výrobce | GSC |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
Garsaco Import S.L.
C/Corts Valencianes 10, 12549 Betxí (Castellón) Španělsko
info@garsaco.com
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH