LED ŽÁROVKA E14 5W 400LM TEPLÁ, EKVIVALENT 32W
Kód OPT-1442
Skladem 18
Stará cena 129,00 Kč
Ušetříte 18,00 Kč
Vaše cena s DPH 111,00 Kč
POPIS

Vysoce úsporná LED žárovka váleček za skvělou cenu. Jedná se o typ LED žárovky 230V - tedy do normálních svítidel. Tyto SMD LED žárovky E14 o výkonu pouze W svítí přibližně jako běžná žárovka o výkonu 32W - světelný tok dělá lumenů.

Tato led svítivka emituje světlo v barvě teplá bílá. Tato barva světla o chromatičnosti 2700K se blíží barvě světla tradiční žárovky, ale je o něco méně žlutá.

Tato led žárovka má pokročilý typ diod - SMD. Tyto LED žárovky SMD mají díky nové technologii chipu vyšší svítivost při nižší spotřebě oproti starým LED diodám.

Použitím naší LED žárovky ušetříte okolo #/M-USPORA/#% energie! Tato LED žárovka E14 patří díky poměru cena/výkon mezi nejlevnější LED žárovky na trhu. Materiál použitý pro uložení procesoru led žárovky je hliník.

Tento materiál umožňuje, na rozdíl od skla nebo obyčejného plastu, efektivní chlazení. Díky tomu je led žárovky odolná, dobře chlazená a vydrží i větší zátěž, proto je vhodná i do prostor s častým a intenzivním svícením.

Tato led žárovka má přes led diody praktický mléčný plastový kryt, který lépe rozprostře světlo emitované jednotlivými diodami a ubere na ostrosti světla při pohledu přímo do žárovky. Žárovku lze díky tomuto krytu použít jako pohledovou, tedy i do svítidel bez krytu či stínidla

Třída energetické účinnosti A na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla lumenů.
Příkon W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 25000 hodin.

PARAMETRY
Příkon/watty 5 W
Závit/patice E14
Napájení 230 V
Svítivost/lumeny 400 lm
Stmívatelnost Ne
Barva světla Teplá bílá
Chromatičnost 2700 K
Typ diod SMD
Index podání barev 80 Ra
Životnost Až 25000 hodin
Rozptyl světla 360 °
Záruční lhůta 24 měsíců
Kryt Plastový
Barva krytu Mléčný
Materiál Hliník
Průměr 28 mm
Délka 75 mm
Certifikáty CE, RoHs
Tvar žárovky Váleček
Ekvivalent běžné žárovky 32 W
Výrobce OPTONICA

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH