LED PANEL 22W 2200LM 17CM STUDENÉ SVĚTLO, KRUHOVÝ
Kód LTC-4939
Dostupnost momentálně nedostupné
Vaše cena s DPH 719,00 Kč
POPIS

LED panely jsou určeny k montáži do sádrokartonových podhledů. Výhodou je minimální výška – tento LED panel můžete nainstalovat do stropních podhledů nebo sádrokartonových stěn s volným prostorem pouhých 2,7cm! Při spotřebě pouhých 22W má toto úsporné stropní světlo světelný tok 2200lm.

Tento LED panel emituje světlo barvy studená bílá. Naše LED panely jsou vyrobeny z kvalitních komponent za použití moderního, čistého designu. LED panely mají dostatečný odvod tepla díky hliníkovému chladiči, proto tyto LED panely vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání.

Tento LED panel je kvalitně zpracován a skvěle se hodí na osvětlení domácností, kanceláří, hotelů i restauračních provozoven. Je určeno výhradně k použití v interiérech, stupeň krytí IP20.

Tyto LED panely jsou testovány v EU. Na rozdíl o jiných prodejců se u nás můžete spolehnout na uváděné údaje o svítivosti, odpovídají realitě.

Oproti klasickým stropním svítidlům se žárovkou má toto led svítidlo větší svitnou plochu, síla světla je rozprostřena na větším prostoru, svítí tedy příjemněji a lépe rozptyluje světlo než žárovkové svítidlo. Jedná se o led osvětlení pohledové, svítivá plocha má mléčný kryt, proto i pohled přímo do svítidla není nepříjemný.

Montáž led svítidla je jednoduchá, stačí vyříznout příslušný otvor, a přes přiložený zdroj svítidlo zapojit do 230V sítě.

Tyto LED panely jsou na objednávku, doba dodání je cca 14 dnů.

PARAMETRY
Příkon 22 W
Napájení 200-240 V
Světelný tok 1500 lm
Barva světla Studená bílá
Chromatičnost 6400 K
Index podání barev 80 Ra
Životnost Až 20000 hodin
Rozptyl světla 120 °
Záruční lhůta 24 měsíců
Materiál Hliník
Průměr 170 mm
Certifikáty CE, RoHs
Třída vodotěsnosti IP20
Výška 27 mm
Montážní otvor 160 mm
Barva Bílá
Výrobce V-TAC

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH