| Kód | 400000009 |
| Skladem | 1 |
| U Vás | středa 08.04. |
| Vaše cena s DPH | 209,00 Kč |
Kuchyňská váha Kerte 5 kg černá
Moderní digitální kuchyňská váha s nosností 5 kg je ideální pro přesné vážení surovin při vaření i pečení. Elegantní kombinace tvrzeného skla a ABS se snadno udržuje a skvěle zapadne do každé kuchyně.
Přesné vážení
- Nosnost: 5 kg
- Přesnost vážení: na 1 gram
- Vážení v jednotkách g / ml / lb:oz / fl:oz
- 4 vysoce přesné senzory
Funkce pro pohodlné použití
- TARE – odečtení hmotnosti nádoby
- Automatické vypnutí pro úsporu baterie
- Indikátor slabé baterie
- Dotykové ovládání
Displej a napájení
- LED displej 50 × 20 mm pro snadné čtení
- Napájení 2× AAA (LR03) mikrotužkové baterie – součást balení
Rozměry a materiál
- Materiál: tvrzené sklo + ABS
- Výška: 200 mm
- Šířka: 135 mm
Značka a záruka
Španělská značka Väline nabízí designové produkty s důrazem na kvalitu a dostupnou cenu a úspěšně působí na náročných trzích západní Evropy. Díky preciznímu zpracování má tato váha prodlouženou záruku 3 roky.
Ideální pomocník pro každodenní přesné dávkování surovin pro vaření a pečení.
Väline
| Napájení | 3 x AAA baterie V |
| Záruční lhůta | 36 měsíců |
| Materiál | Tvrzené sklo a ABS |
| Šířka | 135 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Výška | 16 mm |
| Barva | Černá |
| Výrobce | GSC |
| Kapacita | Do 5kg |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
Garsaco Import S.L.
C/Corts Valencianes 10, 12549 Betxí (Castellón) Španělsko
info@garsaco.com
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH