| Kód | 400000008 |
| Skladem | 1 |
| U Vás | středa 08.04. |
| Vaše cena s DPH | 179,00 Kč |
Kuchyňská váha Bolcek 5 kg bílá
Digitální kuchyňská váha Bolcek je praktický pomocník pro přesné vážení surovin při vaření i pečení. Nabízí nosnost až 5 kg, kompaktní rozměry a moderní bílé provedení s ABS vážicí platformou, která se snadno čistí.
Přesné vážení
- Nosnost: 5 kg
- Přesnost vážení: na 1 gram
- Jednotky: g / ml / lb:oz / fl:oz
- 4 vysoce přesné senzory pro stabilní výsledky
Praktické funkce
- Funkce TARE – odečtení hmotnosti nádoby
- Dotykové ovládání pro snadné použití
- Automatické vypnutí pro úsporu baterie
- Indikátor slabé baterie
- Sklopný háček pro zavěšení a úsporu místa
Displej a napájení
- LCD displej 42 × 19 mm pro přehledné zobrazení naměřených hodnot
- Napájení: 1× CR2032 3 V – knoflíková baterie je součástí balení
Rozměry a provedení
- Materiál platformy: velmi odolný ABS
- Rozměry: 200 × 152 mm
- Barva: bílá
- Kompaktní a lehké provedení vhodné do každé kuchyně
Značka Väline a záruka
Španělská značka Väline nabízí designové a kvalitní produkty určené pro náročné západoevropské trhy. Díky důrazu na precizní zpracování má tato váha prodlouženou záruku 3 roky.
| Napájení | 1 x CR2032 baterie V |
| Záruční lhůta | 36 měsíců |
| Materiál | ABS |
| Šířka | 152 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Výška | 15 mm |
| Barva | Bílá |
| Výrobce | GSC |
| Kapacita | Do 5kg |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
Garsaco Import S.L.
C/Corts Valencianes 10, 12549 Betxí (Castellón) Španělsko
info@garsaco.com
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH