CHYTRÁ LED ŽÁROVKA GU10 4,5W WIFI TEPLÁ, DENNÍ, STUDENÁ (SMART)
Kód SMART-LTC-8436
Skladem 10
Vaše cena s DPH 436,00 Kč
KALKULÁTOR ÚSPOR
Doba svícení za den:
hodin
Tradiční výrobek 35 W:
4h x 365dní x 0,0350kWh x 3 Kč
Vybraný výrobek 5 W:
4h x 365dní x 0,0045kWh x 3 Kč
Vaše úspora za rok:
Návratnost investice:
POPIS

Chytrá LED žárovka GU10 4,5W 360lm WIFI, která funguje bez řídící jednotky a je ovládaná pomocí aplikace V-TAC SMART LIGHT a zároveň je kompatibilní s Amazon Alexa a Google Assistant. SMART LED žárovka umožňuje plynulé stmívání a volbu teploty světla (teplá, denní, studená barva světla). Možné je také nastavení rozsvícení a zhasnutí v konkrétní čas. Velkou výhodou je možnost ovládání této chytré LED žárovky i mimo domov - podmínkou je připojení SMART LED žárovky na domácí WIFI síť a mobilního telefonu na jakoukoliv jinou síť či mobilní data.

Funguje na iOS i Androidu. Stažení aplikace V-TAC SMART LIGHT do chytrých zařízení z obchodů APP STORE nebo GOOGLE PLAY STORE zdarma, ovládání v českém jazyce.

Vysoce úsporná LED žárovka bodovka za skvělou cenu. Jedná se o typ LED žárovky 230V - tedy do normálních svítidel. Tyto SMD LED žárovky GU10 o výkonu pouze 4.5W svítí přibližně jako běžná žárovka o výkonu 35W - světelný tok dělá 360 lumenů.

Použitím naší LED žárovky ušetříte okolo 86% energie! Tato chytrá LED žárovka GU10 patří díky poměru cena/výkon mezi nejlevnější SMART LED žárovky na trhu. Materiál použitý pro uložení procesoru led žárovky je speciální teploodvádějící plast.

Tento materiál umožňuje, na rozdíl od skla nebo obyčejného plastu, efektivní chlazení. Díky tomu je led žárovka odolná, dobře chlazená a vydrží i větší zátěž, proto je vhodná i do prostor s častým a intenzivním svícením.

Tato led žárovka má přes led diody praktický mléčný plastový kryt, který lépe rozprostře světlo emitované jednotlivými diodami a ubere na ostrosti světla při pohledu přímo do žárovky. Žárovku lze díky tomuto krytu použít jako pohledovou, tedy i do svítidel bez krytu či stínidla

Třída energetické účinnosti A na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 360 lumenů.
Příkon 4.5W.

PARAMETRY
Příkon 4,5 W
Závit/patice GU10
Napájení 230 V
Světelný tok 360 lm
Stmívatelnost Ano
Barva světla Teplá, denní, studená bílá
Chromatičnost 2700-6500 K
Typ diod SMD
Počet diod
Velikost diod
Index podání barev 80 Ra
Životnost Až 20000 hodin
Rozptyl světla 100 °
Záruční lhůta 24 měsíců
Kryt Plastový
Barva krytu Mléčný
Materiál Speciální teploodvádějící plast
Průměr 50 mm
Délka 55 mm
Měnič
Certifikáty CE, RoHs
Tvar žárovky Bodovka
Speciální označení
Ekvivalent běžné žárovky 35 W
Výrobce V-TAC
Ovládání Aplikace V-TAC SMART Light

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH