CHYTRÁ LED ŽÁROVKA E27 13W 1500LM WIFI BLUETOOTH RGB + TEPLÁ, DENNÍ, STUDENÁ (SMART)
Hodina svícení Vás vyjde na 0,10 Kč (při ceně 8Kč/kWh po zastropování).
Kód SMART-WOJ14473
Skladem 8
Vaše cena s DPH 349,00 Kč
KALKULÁTOR ÚSPOR
Doba svícení za den:
hodin
Tradiční výrobek 98 W:
4h x 365dní x 0,0980kWh x 8 Kč
Vybraný výrobek 13 W:
4h x 365dní x 0,0130kWh x 8 Kč
Vaše úspora za rok:
Návratnost investice:
POPIS

Chytrá LED žárovka E27 13W 1500lm WIFI, která funguje bez řídící jednotky a je ovládaná pomocí aplikace Spectrum SMART a zároveň je kompatibilní s Amazon Alexa a Google Assistant a funguje též se systémem TUYA. SMART LED žárovka umožňuje plynulé stmívání, volbu teploty světla (teplá, denní, studená barva světla) a volbu barvy světla (RGB). Možné je také nastavení rozsvícení a zhasnutí v konkrétní čas. Velkou výhodou je možnost ovládání této chytré LED žárovky i mimo domov - podmínkou je připojení SMART LED žárovky na domácí WIFI síť a mobilního telefonu na jakoukoliv jinou síť či mobilní data. Nově byl do této chytré led žárovky zakomponovám i Bluetooth, takže je ji možno na kratší vzdálenost ovládat mobilním telefonem i v místech, kde není WIFI.

Funguje na iOS i Androidu. Stažení aplikace Spectrum SMART do chytrých zařízení z obchodů APP STORE nebo GOOGLE PLAY STORE zdarma, ovládání v českém jazyce.

Vysoce úsporná LED žárovka koule za skvělou cenu. Jedná se o typ LED žárovky 230V - tedy do normálních svítidel. Tyto SMD LED žárovky E27 o výkonu pouze 13W svítí přibližně jako běžná žárovka o výkonu 98W - světelný tok je 1500 lumenů.

LED světelný zdroj je ovládán pokročilou technologií, jež napájí LED čipy konstantním proudem, který nepulzuje a LED čipy tak svítí stále a plynule. To šetří nejen životnost LED čipů, ale i Vaše zdraví. Narozdíl od levných led světel u tohoto LED zdroje světla totiž nedochází ke zdraví škodlivému vysokofrekvenčnímu problikávání, které sice není okem viditelné, ale zachytí ho např. kamera v mobilu.

Použitím naší LED žárovky ušetříte okolo 83% energie! Tato chytrá LED žárovka E27 patří díky poměru cena/výkon mezi nejlevnější SMART LED žárovky na trhu. Materiál použitý pro uložení procesoru led žárovky je speciální teploodvádějící plast.

Tento materiál umožňuje, na rozdíl od skla nebo obyčejného plastu, efektivní chlazení. Díky tomu je led žárovka odolná, dobře chlazená a vydrží i větší zátěž. Tuto led žárovku lze proto použít i v místech, kde se často a intenzivně svítí.

Tato led žárovka má přes led diody praktický mléčný plastový kryt, který lépe rozprostře světlo emitované jednotlivými diodami a ubere na ostrosti světla při pohledu přímo do žárovky. Žárovku lze díky tomuto krytu použít jako pohledovou, tedy i do svítidel bez krytu či stínidla

Frekvence Wi-Fi: 2,4 GHz

Třída energetické účinnosti E na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 1500 lumenů.
Příkon 13W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 17000 hodin.

PARAMETRY
Příkon 13 W
Závit/patice E27
Napájení 230 V
Světelný tok 1500 lm
Stmívatelnost Ano
Barva světla Teplá, denní, studená bílá, RGB
Chromatičnost 2700-6400 K
Typ diod SMD
Index podání barev 80 Ra
Životnost Až 17000 hodin
Rozptyl světla 220 °
Záruční lhůta 24 měsíců
Kryt Plastový
Barva krytu Mléčný
Materiál Speciální teploodvádějící plast
Průměr 66 mm
Délka 131 mm
Certifikáty CE, RoHs
Tvar žárovky Koule
Ekvivalent běžné žárovky 98 W
Výrobce Spectrum LED
Ovládání Aplikace Spectrum SMART
Třída energetické účinnosti E

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH