VENKOVNÍ SVĚTELNÝ ŘETĚZ NA 10 KS ŽÁROVEK E27, DÉLKA 5M, NASTAVITELNÝ
Kód WOJ16821
Dostupnost momentálně nedostupné
Vaše cena s DPH 699,00 Kč
POPIS

Profi světelná girlanda s objímkami E27 o délce 5m určená pro venkovní použití. Tento světelný řetěz má 10 samostatných objímek E27 s gumovou izolací, díky které jsou objímky chráněny před vniknutím vody. Do jedné objímky lze montovat žárovku s maximálním příkonem 15W. Tuto girlandu je možné vzájemně propojovat, lze tak vytvořit až 100m dlouhý světelný řetěz s maximálním příkonem 950W, tedy v tomto případě 100m řetěz se žárovkami 9,5W.

Celková délka světelného řetězu je 5m, z toho 70cm měří přívodní kabel s koncovkou do zásuvky. Rozestupy mezi jednotlivými žárovkami jsou 45cm.

Světelný řetěz je na obou stranách ukončen zaizolovaným konektorem. K jednomu z nich je připojen napájecí kabel, který je součástí balení. K druhému konektoru můžete připojit další světelný řetěz z této produktové řady a tím jej prodloužit.

Nad každým závěsem pro žárovku má tento světelný řetěz otvor, sloužící jako poutko pro připevnění. Podle potřeby jej můžete připevnit na háček, hřebík anebo poutkem provléct vodící drát, na němž bude řetěz viset.

Venkovní světelné řetězy jsou oblíbené jako stylové osvětlení terasy, pergoly, zahrady, párty stanů a díky možnosti propojení také jako osvětlení vánočních stromů ve městech a obcích. Do těchto světelných girland se skvěle hodí naše barevné a retro led žárovky.

PARAMETRY
Závit/patice E27
Napájení Max 250 V
Záruční lhůta 24 měsíců
Certifikáty CE, RoHs
Třída vodotěsnosti IP44
Výrobce Spectrum LED
SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH