Nepřímé nástěnné svítidlo Neville s moderním designem bude skvělým doplňkem vašeho domova. Pokud chcete mít diskrétní, útulné osvětlení ve vaší ložnici nebo obývacím pokoji, nemůžete najít lepší řešení. Matné bílé, obdélníkové nástěnné svítidlo vyzařuje teplé bílé světlo, které vytváří příjemnou, intimní atmosféru v místnosti. Nepřímé svítidlo Neville je vyrobeno z kovu a rozměry jsou následující: průměr 160 mm, výška 120 mm, vzdálenost od stěny 40 mm. Vestavěný, energeticky úsporný zdroj světla LED má spotřebu energie 4 W, což znamená, že patří do a má světelný výkon 190 lumenů, barevnou teplotu 3000 K a životnost přibližně 25 000 hodin. Obdélníkové nástěnné svítidlo Neville je dodáváno se zárukou 5 let.
Kvalitní svítidlo maďarského výrobce Rábalux, který se specializuje na elegantní svítidla pro celoevropský trh za rozumné ceny.
Ke svítidlům Rábalux můžeme dodat náhradní díly. Vzhledem k jejich množství je nevedeme na webu, v případě, že nějaký potřebujete, nás neváhejte kontaktovat.
Dodání: zboží z Maďarska dostáváme na týdenní bázi. Pokud si u nás svítidlo Rábalux objednáte do pondělí do 12 hodin, odešleme jej do konce týdne. Objednávky po pondělním poledni budeme odesílat koncem následujícího týdne.
Styl: Moderní
Místnost: obývací pokoj, pracovna
Barva lampy: matná bílá
Materiál lampy: kov
Materiál stínítka: kov
Součástí dodávky není žárovka
Patice a maximální příkon: LED 4
Čistá hmotnost (kg): 0.44
Stupeň ochrany: I
Vzdálenost od stěny: 40
Wi-Fi: ne
| Příkon | 4 W |
| Napájení | 230V, 50Hz V |
| Světelný tok | 190 lm |
| Chromatičnost | 3000 K |
| Životnost | 25000 hodin |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
| Délka | 120 mm |
| Třída vodotěsnosti | IP20 |
| Šířka | 160 mm |
| Výrobce | Rabalux |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Technologie led | Ano |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
Rábalux Világítástechnika Zrt.
Körtefa utca 5., 9027 Győr, Maďarská republika
info@rabalux.com
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH