RABALUX KONRAD 5324
Kód RAB5324
Dostupnost 5-10 dnů
Vaše cena s DPH 692,00 Kč
POPIS

Trojité bodové svítidlo Konrad vyrobeno z kovu bude svým tradičním stylem praktickým doplňkem téměř k jakémukoli zařízení domácnosti. Doporučujeme především pro váš obývací pokoj, ložnici nebo chodbu. Černé svítidlo je doplněno černým, velkým, kulatým ozdobným podstavcem. Díky pohyblivým hlavám svítidla můžete světlo lampy nasměrovat podle přání. Svítidlo Konrad lze použít se třěmi žárovkami o výkonu až 50 W, patice typu GU10. Pokud namontujete bodové svítidlo do své ložnice, stojí za to zvolit pro něj zdroj teplého bílého světla, který poskytuje příjemnou a útulnou atmosféru. Rozměry trojitého bodového svítidla Konrad jsou: šířka 205 mm, vzdálenost od stěny 100 mm. Tento model se dodává bez světelného zdroje.

Kvalitní svítidlo maďarského výrobce Rábalux, který se specializuje na elegantní svítidla pro celoevropský trh za rozumné ceny.

Ke svítidlům Rábalux můžeme dodat náhradní díly. Vzhledem k jejich množství je nevedeme na webu, v případě, že nějaký potřebujete, nás neváhejte kontaktovat.

Dodání: zboží z Maďarska dostáváme na týdenní bázi. Pokud si u nás svítidlo Rábalux objednáte do pondělí do 12 hodin, odešleme jej do konce týdne. Objednávky po pondělním poledni budeme odesílat koncem následujícího týdne.

VLASTNOSTI PRODUKTU
EAN: 5998250353241
Styl: Standard
Místnost: obývací pokoj, ložnice, pracovna
Barva lampy: černá
Materiál lampy: kov
Součástí dodávky není žárovka
Patice a maximální příkon: GU10 3x MAX 50
Vzdálenost od stropu: 100
Čistá hmotnost (kg): 0.52
Stupeň ochrany: I
Wi-Fi: ne
PARAMETRY
Napájení 230V, 50Hz V
Záruční lhůta 24 měsíců
Technologie led Ne
Třída vodotěsnosti IP20
Průměr 205 mm
Výrobce Rabalux

Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.

Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.

Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.

Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.

Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.

Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.

Rábalux Világítástechnika Zrt.
Körtefa utca 5., 9027 Győr, Maďarská republika
info@rabalux.com

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH