| Kód | RAB1518 |
| Dostupnost | 5-10 dnů |
| Vaše cena s DPH | 2 061,00 Kč |
|
|
Pro ty, kteří mají rádi elegantní, poutavé řešení, důrazně doporučujeme stropní svítidlo Coralia do své moderní kuchyně, obývacího pokoje nebo ložnice. Tento model s transparentní, bílou a chromovou barevnou kombinací nabízí nejen svůj vzhled ve srovnání s průměrnou lampou: díky svým mnohým extra funkcím se fantasticky přizpůsobí vašim potřebám nebo dokonce vaší aktuální náladě. Kovové a plastové inteligentní světlo je stmívatelné, takže jeho jas lze upravit podle vašich potřeb. Výkon energeticky úsporného LED světelného zdroje je 48 W, jeho světelný tok je 3476 lumenů a jeho nominální životnost je 25000 hodin. Teplota barvy světelného zdroje může být nastavena podle potřeby od 3000 do 6500 K, to znamená, že může osvětlovat místnost teplým bílým světlem, přirozeným bílým světlem nebo studeným bílým světlem. Je také doplněno o funkci časovače. Provoz lampy je ještě pohodlnější pomocí dálkového ovladače. Stropní svítidlo s průměrem 410 mm a jeho kulatým tvarem má 5letou záruku.
Kvalitní svítidlo maďarského výrobce Rábalux, který se specializuje na elegantní svítidla pro celoevropský trh za rozumné ceny.
Ke svítidlům Rábalux můžeme dodat náhradní díly. Vzhledem k jejich množství je nevedeme na webu, v případě, že nějaký potřebujete, nás neváhejte kontaktovat.
Dodání: zboží z Maďarska dostáváme na týdenní bázi. Pokud si u nás svítidlo Rábalux objednáte do pondělí do 12 hodin, odešleme jej do konce týdne. Objednávky po pondělním poledni budeme odesílat koncem následujícího týdne.
Styl: Moderní
Místnost: kuchyně, obývací pokoj
Barva lampy: průhledná
Barva stínítka: průhledná
Materiál lampy: kov
Materiál stínítka: plast
Součástí dodávky není žárovka
Patice a maximální příkon: LED 48
Čistá hmotnost (kg): 1.14
Stupeň ochrany: I
Dálkové ovládání: ano
Možnost změnit teplotu světla: ano
Stmívatelnost: ano
Způsob stmívaní: s dálkovým ovladačem
Funkce časovače: ano
Nastavení časovače: 1800
Wi-Fi: ne
Prohlédněte si video s tímto svítidlem: video
| Příkon | 48 W |
| Napájení | 230V, 50Hz V |
| Světelný tok | 3476 lm |
| Chromatičnost | 3000-6500 K |
| Životnost | 25000 hodin |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
| Průměr | 410 mm |
| Třída vodotěsnosti | IP20 |
| Výrobce | Rabalux |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Technologie led | Ano |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
Rábalux Világítástechnika Zrt.
Körtefa utca 5., 9027 Győr, Maďarská republika
info@rabalux.com
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH