PRÉMIOVÝ STMÍVATELNÝ LED REFLEKTOR ČERNÝ 30W 1396LM, RGB, S DÁLKOVÝM OVLÁDÁNÍM, 3 ROKY
Kód ABSSFLRGB-30W
Skladem 1
Vaše cena s DPH 499,00 Kč
KALKULÁTOR ÚSPOR
Doba svícení za den:
hodin
Tradiční výrobek 100 W:
4h x 365dní x 0,1000kWh x 8 Kč
Vybraný výrobek 30 W:
4h x 365dní x 0,0300kWh x 8 Kč
Vaše úspora za rok:
Návratnost investice:
POPIS

Prémiová značka AVIDE je určena pro německý trh. Čipy a vnitřní komponenty AVIDE LED produktů jsou kvalitnější než u běžného LED osvětlení. Celkově tyto LED produkty vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání. Záruční doba je 3 roky. Hliníkové tělo led reflektorů AVIDE je výrazně robustnější a tím i odolnější než u běžných led reflektorů. Tělo tohoto led reflektoru lépe odvádí teplo vznikající při svícení, čímž prodlužuje životnost elektroniky uvnitř reflektoru.

Kvalitní led reflektor s úspornou led světelnou technologií, uzpůsobený pro venkovní nasvětlování předmětů, budov, osvětlení přístupové cesty na zahradě, apod. Jedná se o led reflektor 30W s napětím 220-240V. Tyto led reflektory o výkonu pouze 30W svítí přibližně jako běžná žárovka o výkonu 100W-světelný tok je 1396 lumenů. Použijete-li náš reflektor led ušetříte okolo 70% energie! Tento led reflektor 30W patří díky poměru cena/výkon mezi nejlevnější reflektory led na trhu. Díky minimální spotřebě se jedná o ideální náhražku za klasické halogenové reflektory.

RGB reflektory se skvěle hodí například pro osvětlení diskoték, barů nebo pro výlohy obchodů. Tento vícebarevný LED reflektor lze použít také jako venkovní dekoraci třeba na vánoce, při různých oslavách, jako venkovní reklamní osvětlení nebo třeba jako vysoce úsporné osvětlení pouťových atrakcí s minimální spotřebou energie.

Součástí balení je dálkové ovládání pro tento RGB LED reflektor, které umožňuje vypnutí a zapnutí reflektoru, stmívání, nastavení 13 barev včetně bílé, s různou kombinací jasu a 4 automatické režimy měnící barvy, blikání atd. A pokud si těchto led reflektorů koupíte více, můžete je všechny ovládat jedním dálkovým ovládáním. Tento ovladač je napájen 1 baterií CR2025, která je součástí balení. Náhradní baterii si u nás můžete přikoupit.

Návod k obsluze:

  • červené tlačítko ON – zapnutí reflektoru
  • černé tlačítko OFF – vypnutí reflektoru
  • dvě horní bílá tlačítka – ubírání a přidávání jasu
  • tlačítka R (červená), G (zelená), B (modrá), W (teplá bílá) určují barvu světla reflektoru a 9 tlačítek pod nimi jsou odstíhny těchto barev
  • tlačítka FLASH, STROBE, FADE, SMOOTH jsou trvale nastavené efekty

LED reflektor je ukončený třížílovým kabelem, bez zástrčky.

Třída energetické účinnosti F na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 1396 lumenů.
Příkon 30W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 25000 hodin.

PARAMETRY
Příkon 30 W
Napájení 220-240 V
Světelný tok 1396 lm
Barva světla RGB
Typ diod SMD
Index podání barev 80 Ra
Životnost Až 25000 hodin
Rozptyl světla 120 °
Záruční lhůta 36 měsíců
Certifikáty CE, RoHs
Ekvivalent běžné žárovky 100 W
Třída vodotěsnosti IP65
Šířka 137 mm
Hloubka 33 mm
Čidlo pohybu Ne
Výška 97 mm
Výrobce AVIDE
Třída energetické účinnosti F
SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH