| Kód | 203605106 |
| Skladem | 10 |
| U Vás | úterý 05.05. |
| Vaše cena s DPH | 349,00 Kč |
Prémiové LED stropní svítidlo o průměru 23cm od španělské značky GSC.
Toto moderní led stropní svítidlo má funkci CCT – na zadní straně svítidla nejdete přepínač, kterým si nastavíte barevnou teplotu světla. Vyberete si, zda má svítit teplou, denní nebo studenou barvou světla podle toho, kam jej budete instalovat. A díky montáži na kruhovou základnu, kterou připevníte na strop nebo zeď, a svítidlo z ní můžete kdykoliv sejmout pouhým pootočením, si můžete barvu světla snadno změnit i později.
Teplá barva světla je nažloutlá, podobá se barvě světla klasické žárovky. Tato barva světla je uklidňující, navozuje pohodu a doporučuje se před spaním. Obvykle se používá v ložnicích, dětských pokojích nebo v obýváku.
Denní bílá barva světla se blíží barvě slunečního světla přes den a pro většinu lidí je nejlepší na oči. Proto se obvykle používá v kuchyni, pracovně, kanceláři, na čtení atd.
Studená barva světla svítí pronikavým, ostřejším světlem, jedná se o bílé světlo, které má v barevném spektru blíže k modré. Tato barva světla podporuje soustředění, používá se zejména v pracovním prostředí, třeba v dílně, výrobních prostorech, ale i na chodbách.
Španělská značka GSC se zaměřuje na náročné trhy v západní Evropě. Čipy a vnitřní komponenty GSC LED produktů jsou kvalitnější než u běžného LED osvětlení. Celkově tyto LED produkty vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání. Vzhledem k důrazu na kvalitu si výrobce může dovolit nabízet prodlouženou záruku na 3 roky.
Toto led svítidlo můžete montovat na strop nebo na zeď v interiéru. Montážní sada je součástí balení. Jedná se o svítidlo se zabudovaným LED zdrojem světla, který nelze vyjmout a vyměnit bez poškození svítidla.
Led stropní svítidlo má krytí IP44, může být proto používáno i ve venkovních prostorech.
Technická specifikace led svítidla:
Světelný tok zdroje světla 1260 lumenů.
Příkon 18W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla 20000 hodin.
| Příkon | 18 W |
| Závit/patice | Integrovaný led zdroj světla |
| Napájení | 220-240 V |
| Světelný tok | 1260 lm |
| Stmívatelnost | Ne |
| Barva světla | CCT - teplá, denní, studená |
| Chromatičnost | 3000, 4000, 6500 K |
| Index podání barev | 80 Ra |
| Životnost | 20000 hodin |
| Rozptyl světla | 120 ° |
| Záruční lhůta | 36 měsíců |
| Barva krytu | Mléčný |
| Materiál | Plast |
| Certifikáty | CE |
| Třída vodotěsnosti | IP44 |
| Šířka | 230 mm |
| Výška | 25 mm |
| Výrobce | GSC |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
Garsaco Import S.L.
C/Corts Valencianes 10, 12549 Betxí (Castellón) Španělsko
info@garsaco.com
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH