| Kód | 04110941 |
| Dostupnost | momentálně nedostupné |
| Vaše cena s DPH | 75,00 Kč |
| Doba svícení za den: |
hodin
|
| Tradiční výrobek 40 W: | |
| 4h x 365dní x 0,0400kWh x 8 Kč | |
| Vybraný výrobek 5 W: | |
| 4h x 365dní x 0,0050kWh x 8 Kč | |
| Vaše úspora za rok: | |
| Návratnost investice: |
Vysoce úsporná LED žárovka bodovka za skvělou cenu. Jedná se o typ LED žárovky 12V AC/DC. Tyto SMD LED žárovky MR16/GU5.3 o výkonu pouze 5W svítí přibližně jako běžná žárovka o výkonu 40W - světelný tok je 400 lumenů.
Tato led žárovka emituje teplé světlo. Tato barva světla o chromatičnosti 2900-3200K se blíží barvě světla tradiční žárovky, ale je o něco méně žlutá. Navozuje klid a pohodu, proto se nejčastěji používá v ložnici, obýváku nebo dětském pokoji.
Tato led žárovka má pokročilý typ diod - SMD. Tyto LED žárovky SMD mají díky nové technologii chipu vyšší svítivost při nižší spotřebě oproti starým LED diodám.
Použitím naší LED žárovky ušetříte okolo 88% energie! Tato LED žárovka MR16/GU5.3 patří díky poměru cena/výkon mezi nejlevnější LED žárovky na trhu. Materiál použitý pro uložení procesoru led žárovky je plast.
Tato led žárovka má přes led diody praktický mlžný plastový kryt, který lépe rozprostře světlo emitované jednotlivými diodami a ubere na ostrosti světla při pohledu přímo do žárovky.
Třída energetické účinnosti na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 400 lumenů.
Příkon 5W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla hodin.
| Příkon | 5 W |
| Závit/patice | MR16/GU5.3 |
| Napájení | 12 V |
| Světelný tok | 400 lm |
| Stmívatelnost | Ne |
| Barva světla | Teplá bílá |
| Chromatičnost | 2900-3200 K |
| Typ diod | SMD |
| Velikost diod | 2835 |
| Index podání barev | 80 Ra |
| Životnost | hodin |
| Rozptyl světla | 120 ° |
| Záruční lhůta | 36 měsíců |
| Kryt | Plastový |
| Barva krytu | Mlžný |
| Materiál | Plast |
| Průměr | 50 mm |
| Délka | 50 mm |
| Certifikáty | CE, RoHs |
| Tvar žárovky | Bodovka |
| Ekvivalent běžné žárovky | 40 W |
| Výrobce | TIPA, spol. s r.o. |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH