Led svítidlo stropní FIALE ECO 6W 340lm 10,5x10,5cm teplé světlo, čtvercové

Kód SLI021020_WW
Skladem 3
Stará cena 299,00 Kč
Vaše cena s DPH 199,00 Kč
Ušetříte 100 Kč


Našli jste lepší cenu?
Požadujete množstevní slevu?
Klikněte zde!


Kalkulátor úspor
Doba svícení za den:
hodin
Tradiční výrobek 0 W: 0 Kč
4h x 365dní x 0kWh x 3 Kč
Vybraný výrobek 6 W: 26 Kč
4h x 365dní x 0.006kWh x 3 Kč
Vaše úspora za rok: -26 Kč
Návratnost investice: -91 měs.

Stropní svítidla led Fiale jsou určena k montáži do sádrokartonových podhledů. Výhodou je minimální výška – toto stropní led svítidlo můžete nainstalovat do stropních podhledů nebo sádrokartonových stěn s volným prostorem pouhých 3cm! Při spotřebě pouhých 6W má toto úsporné stropní světlo světelný tok 340lm což odpovídá klasické žárovce o výkonu 33W.

Toto skleněné led stropní svítidlo emituje světlo barvy teplá bílá. Stropní led svítidla produktové řady Fiale jsou vyrobena z kvalitních komponent za použití moderního, čistého designu a vynikají kvalitním řemeslným zpracováním. Toto led stropní světlo je efektně rozděleno do třech světelných zón – vnitřní čtverec vydávající jasné světlo je orámovaný nesvítivým kovovým pruhem bílé barvy, na nějž navazuje vnější skleněný čtverec rozkládající zbytkové světlo na jemně zelenou barvu.

Led stropní svítidla Fiale mají masivní hliníkový chladič, díky kterému tato stropní led světla vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání. Toto stropní svítidlo led je kvalitně zpracované, má perfektní design a skvěle se hodí na osvětlení domácností, kanceláří, hotelů i restauračních provozoven. Je určeno výhradně k použití v interiérech, stupeň krytí IP20.

Tato stropní led svítidla jsou testována v EU. Na rozdíl o jiných prodejců se u nás můžete spolehnout na uváděné údaje o svítivosti, odpovídají realitě.

Oproti klasickým stropním svítidlům se žárovkou má toto led svítidlo větší svitnou plochu, síla světla je rozprostřena na větším prostoru, svítí tedy příjemněji a lépe rozptyluje světlo než žárovkové svítidlo. Jedná se o led osvětlení pohledové, svítivá plocha má mléčný kryt, proto i pohled přímo do svítidla není nepříjemný.

Montáž led svítidla je jednoduchá, stačí vyříznout příslušný otvor, a přes přiložený zdroj svítidlo zapojit do 230V sítě.

Technická specifikace
Kód SLI021020_WW PŘÍKON 6 W
ZÁVIT/PATICE NAPÁJENÍ 230 V
SVĚTELNÝ TOK 340 lm STMÍVATELNOST Ne
BARVA SVĚTLA teplá bílá CHROMATIČNOST 3000 K
INDEX PODÁNÍ BAREV 80 Ra ŽIVOTNOST hodin
ROZPTYL SVĚTLA 120 ° ZÁRUČNÍ LHŮTA 24 měsíců
TYP DIOD POČET DIOD 0
VELIKOST DIOD MATERIÁL hliník, sklo, plast
DÉLKA 105 mm TŘÍDA VODOTĚSNOSTI IP20
ŠÍŘKA 105 mm MONTÁŽNÍ OTVOR 75x75mm mm
CERTIFIKÁTY CE, RoHs KRYT
BARVA KRYTU PRŮMĚR 0 mm
MĚNIČ TVAR ŽÁROVKY
SPECIÁLNÍ OZNAČENÍ EKVIVALENT BĚŽNÉ ŽÁROVKY 0 W

Led žárovky Led žárovky Led žárovky Zarovkyhana LED světla Led žárovky Spolehlivé LED žárovky LED žárovky LED A-Z

© LEDTechnics CZ s.r.o. 2012 Všechna práva vyhrazena.

EKO-KOM RETELA