LED PANEL S MOTIVEM NEBE 48W 3300LM 60X60 CM DENNÍ
Kód LTC_NEBE
Dostupnost 14 dnů
Vaše cena s DPH 3 690,00 Kč
POPIS

Tyto LED panely jsou určeny pro použití v podhledových kazetových rastrech 60x60cm. Pro uchycení led panelu není potřeba žádná montáž, stačí jen vyjmout minerální čtverec z Vašeho rastru a místo něj, stejným způsobem, umístíte led panel. Při spotřebě pouhých 48W má toto úsporné stropní svítidlo světelný tok 3300lm a nahradí tak panelové svítidlo se 4 zářivkami o délce 60cm s cca 45% úsporou (včetně předřadníku).

Dekorativní motiv je natištěn přímo na silné laminátové desce a je umístěn na vnitřní straně panelu, takže tištěný motiv je chráněn před vnějšími vlivy a desku lze v případě potřeby i omývat. Led panely lze koupit samostatně po jednom kuse, anebo v setech, v nichž obrázek navazuje na sousední led panely a vytváří tak zajímavou iluzi stropního okna – viz fotogalerie. Fotodokumentace zobrazuje rozsvícené led panely, pokud je světlo vypnuté, je obrázek tmavší, ale stále velmi dobře zřetelný.

Tento LED panel emituje světlo denní barvy. Naše LED panely jsou vyrobeny z kvalitních komponent za použití moderního, čistého designu. LED panely mají dostatečný odvod tepla díky hliníkovému chladiči, proto tyto LED panely vynikají dlouhou životností 20.000 hodin a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání, úbytek svítivosti je pouhá 3% po svícení 10.000 hodin.

Součástí balení je příslušný externí napájecí zdroj, který není stmívatelný. Tento zdroj připojíte k led panelu pomocí zástrčky, která je jeho součástí, a poté napojíte jeho vodiče do sítě.

Tento LED panel je kvalitně zpracován a skvěle se hodí na osvětlení domácností, kanceláří, hotelů i restauračních provozoven. Je určen výhradně k použití v interiérech, stupeň krytí IP20.

Oproti klasickým stropním svítidlům se žárovkou má toto led svítidlo větší svitnou plochu, síla světla je rozprostřena na větším prostoru, svítí tedy příjemněji a lépe rozptyluje světlo než žárovkové svítidlo. Jedná se o led osvětlení pohledové, svítivá plocha má díky použitému motivu krytí, proto i pohled přímo do svítidla není nepříjemný, světlo není příliš ostré.

Tyto LED panely jsou na objednávku, doba dodání do 14 dnů.

PARAMETRY
Příkon 48 W
Napájení 100-240 V
Světelný tok 3300 lm
Stmívatelnost Ne
Barva světla Denní bílá
Chromatičnost 4000-4500 K
Index podání barev 80 Ra
Životnost hodin
Rozptyl světla 120 °
Záruční lhůta 24 měsíců
Kryt Plastový
Barva krytu Mléčný
Materiál Hliník
Certifikáty CE, RoHS
Třída vodotěsnosti IP20
Výška 11 mm
Rozměry 600x600 mm
Počet panelů 1

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH