| Kód | BS 004 |
| Skladem | 6 |
| U výrobce | 544 |
| U Vás | středa 27.05. |
| Vaše cena s DPH | 269,00 Kč |
Digitální osobní váha BROCK s teploměrem do 180 kg – motiv horská řeka
Digitální osobní váha BROCK s motivem horské řeky kombinuje vážení do 180 kg, měření teploty okolí ve °C a svítící displej. V základním nastavení váží v kilogramech s přesností 100 g, přepínačem na zadní straně ale můžete zvolit také libry.
Na displeji se zobrazuje hmotnost, měrná jednotka, teplota i stavové informace. Praktickou výbavou je indikátor slabé baterie a indikátor přetížení. Po krátké době nečinnosti se váha automaticky vypne, takže šetří baterie při každodenním používání.
Praktické provedení pro domácnost
Váha stojí na gumových nožičkách s protiskluzovou úpravou. Pro přesné vážení je potřeba ji postavit na rovný a tvrdý povrch. Napájení zajišťují 2 mikrotužkové baterie AAA, které jsou součástí balení.
Součástí produktu je také český návod s tipy pro co nejlepší využití této digitální osobní váhy s teploměrem. Pokud chcete mít baterie do zásoby, lze k váze dokoupit i náhradní AAA baterie.
Odolný povrch a dekorativní motiv
Horní plocha váhy je vyrobena z odolného 4 mm tlustého skla a doplněna motivem horské řeky. Obrázek je umístěný ze spodní strany, takže se při častém používání neopotřebovává otěrem a motiv si zachovává svůj vzhled i při pravidelném provozu.
Díky spojení užitné funkce a dekorativního vzhledu je váha nejen praktickým pomocníkem, ale také výrazným designovým prvkem v interiéru.
Jak funguje teploměr
Teploměr je umístěn uvnitř váhy a měří teplotu váhy, která přebírá teplotu svého okolí. Zobrazená hodnota proto slouží jako orientace na teplotu okolního prostředí a nelze ji používat pro měření teploty těla.
Značka a technické parametry
BROCK Electronics je rakouská značka, která se dlouhodobě zaměřuje na domácí spotřebiče za rozumnou cenu. Spotřebiče BROCK jsou vyvíjeny v Rakousku pro náročné trhy v západní Evropě.
- Výrobce: BROCK
- Kapacita: do 180 kg
- Přesnost vážení: 100 g
- Napájení: 2 × AAA baterie
- Materiál: sklo a plast
- Šířka: 300 mm
- Hloubka: 300 mm
- Výška: 22 mm
- Hmotnost váhy: 1,4 kg
- Certifikace: CE
- Záruční lhůta: 24 měsíců
| Napájení | 2 x AAA baterie V |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
| Materiál | Sklo a plast |
| Certifikáty | CE |
| Šířka | 300 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Výška | 22 mm |
| Výrobce | BROCK |
| Kapacita | Do 180kg |
| Váha | 1,4 kg |
Pozor! Nabízený produkt není hračkou ve smyslu směrnice EP a Rady o bezpečnosti hraček (2009/48/ES, příloha I, 2 c + d) a je určen k použití výlučně osobami, které jsou starší 14 let.
Pozor! Před použitím nejprve odstraňte všechny obalové materiály, sáčky a případné výplně. Uložte je mimo dosah dětí a zrecyklujte.
Pozor! Produkt není vhodný pro děti do 12 měsíců, protože hrozí riziko udušení malými díly.
Pozor! Není vhodné pro děti do 18 měsíců, protože hrozí nebezpečí uškrcení.
Pozor! Není určeno pro děti mladší 36 měsíců! Hrozí nebezpečí udušení malými díly, které by děti mohly spolknout.
Pozor! Při nesprávné manipulaci může hrozit riziko úrazu elektrickým proudem.
| Soubor |
BROCK Electronics GmbH
Prinz-Eugen-Strase 70/2/E3, 1040-Wien, Rakouská republika
info@brockgroup.at
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 999,-KČ S DPH