Projekty osvětlení

Otevíráte nový obchod, nákupní galerii, kino, hotel, restauraci, muzeum, kancelářský komplex, výrobní halu, galerii nebo třeba taneční studio? S osvětlením Vaší nové provozovny rádi pomůžeme. To samé platí i pro stávající provozy, u kterých chcete výrazně ušetřit provozní náklady na spotřebu elektrické energie. Zabýváme se též led osvětlením pro kostely, památky a podobné stavby.

Výhodou led osvětlení je zásadní úspora spotřeby elektrické energie potřebné pro kvalitní nasvícení. Led svítidla Vám oproti klasickým ušetří okolo 80% energie na svícení. Další velkou výhodou led technologie je nízká provozní teplota - led zdroje světla efektivně využívají energii na to, k čemu jsou určeny, tedy ke svícení. Na rozdíl od tradičních zdrojů světla, které více topí než svítí. To znamená další významnou úsporu při provozu klimatizace.

Jak na to? Je to jednoduché. Pošlete nám fotografie a rozměry provozovny (včetně výšky stropů), popište, k čemu bude sloužit, případně přidejte své představy a nápady. Naši odborníci Vám zpracují projekt led osvětlení s využitím kapacity našich profesionálních led svítidel. Projekt pro Vás zpracujeme zdarma! V projektu plně využijeme kapacity našich led svítidel pro optimalizaci Vašeho osvětlení, jako je spotřeba, dosvit, úhel nasvícení atd.

Led svítidla a světelné technologie Vám dodáme, ale nerealizujeme jejich montáž. Ta by dodávku vzhledem k nutnosti cestovat zbytečně prodražila. Montáž led svítidel je jednoduchá, nejsou na ni kladeny žádné extra požadavky v porovnání s běžnými svítidly, bez problému ji na základě našeho projektu zvládne Váš místní elektrikář. V tuto chvíli je nutno podotknout, že neprodáváme na splatnost, veškeré produkty musí být uhrazeny před anebo nejpozději při dodání. Vzhledem k platební morálce a vymahatelnosti práva v naší zemi je toto bohužel jediný rozumný způsob, jak dlouhodobě fungovat.

Kromě standardní 2-leté záruky lze u našich projektů led osvětlení sjednat i prodlouženou záruku až na 5 let. Prodloužená záruka se samozřejmě odrazí v ceně, ale stojí za zvážení. Doba dodání závisí na typu svítidel, většina z nich je dostupná v rámci 1-2 týdnů, u speciálních svítidel může dodávka trvat 1-2 měsíce. U některých speciálních typů budeme nuceni požadovat zálohu. V případě, že Vám některé svítidlo přestane fungovat, není potřeba se obávat, že Váš provoz bude bez světla dlouho. Reklamace je jednoduchý a rychlý proces, většinu svítidel máme skladem a rychle Vám je vyměníme, případně navrhneme náhradní, rychle dostupné řešení.

Neváhejte nás kontaktovat, a pusťme se do společného projektu už dnes!

Led žárovky Led žárovky Led žárovky Zarovkyhana LED světla Led žárovky Spolehlivé LED žárovky LED žárovky LED A-Z

© LEDTechnics CZ s.r.o. 2012 Všechna práva vyhrazena.

EKO-KOM RETELA