Led žárovky smd levně, přímo od importéra

Informace o led-žárovky-cz.cz

 

Naším posláním je zajistit, aby byly led žárovky jako nový, vysoce úsporný a vůči přírodě šetrný světelný zdroj, přístupné široké veřejnosti v naší zemi. Z tohoto důvodu prodáváme kvalitní led žárovky a zářivky tak levně.

 

Koupíte-li naše led žárovky, led pásky nebo led zářivky, získáte unikátní zdroj příjemného, barevně stálého a energeticky extrémně málo náročného světla, založený na pokročilé technologii smd led. Vzhledem k našim cenám výrazně ušetříte nejen vlastní peněženku, ale také životní prostředí. Před porovnáváním cen s konkurencí doporučujeme začátečníkům přečíst náš článek Jak správně vybrat led žárovku, který Vám poradí, co jsou správné parametry k porovnávání a jak rozeznat pár let zastaralou technologii, kterou ještě pořád mnozí nabízejí, od té nové, která nesvítí jako bludička.

Finanční úspora je u nás dvojího rázu - jednak prodáváme například led bodovky za ceny poloviční než srovnatelné led žárovky v mnoha kamenných obchodech, jednak výrazně ušetříte na elektrické energii (okolo 80-90% oproti běžným žárovkám).

Když jsme se rozhodovali, zda se máme pustit do tohoto projektu, šli jsme se podívat do hobby supermarketů, za jaké ceny led žárovky prodávají. A zjistili jsme, že nabídka je poměrně dost omezená a hrozně drahá. Na pultu hobby řetězců najdete v dnešní době jen pár značkových led žárovek. Jejich cena je až třikrát vyšší, než za jakou nabízíme led žárovky s obdobnými parametry v našem e-shopu. To je dáno především nehoráznou marží značkového výrobce, který utrácí značnou část zisku za reklamy a budování značky, a pak platí nehorázné poplatky řetězci. Není divu, že nabídka led žárovek je v řetězcích omezená, a prodavači Vám sami řeknou, že se u nich led žárovky moc neprodávají. Proč by měl zákazník platit tak nesmyslnou cenu a tím přispívat značkovému výrobci na všechny ty reklamy, a na poplatky a přemrštěné zisky řetězců? Vždyť jediný rozdíl mezi našimi led žárovkami a tzv. značkovými, je obrázek na obalu. A cena, která je u nás násobně nižší. V obou případech dostanete kvalitní led žárovky, s plnou dvouletou zárukou. Naše i jejich led žárovky jsou beztak vyrobené v Číně. Zatímco my výhodu levné výroby přenášíme na zákazníka, a prodáváme led žárovky levně, značkový výrobce si tuto výhodu ponechává pro sebe a své obchodní partnery.

Bereme tuto práci jako poslání. Naší prioritou není za každou cenu vydělat, tento projekt je od začátku nejen podnikáním, ale i osvětou. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz týkající se led žárovek, led technologie a podobně, obraťte  se na nás, rádi se s Vámi podělíme o své zkušenosti.

Naším mottem je říkat zákazníkovi vždy pravdu, aby se mohl kvalifikovaně rozhodnout. Nebudeme Vám proto tvrdit, že se vyplatí dávat led žárovky třeba na WC, kde pravděpodobně svítíte minimálně, a proto úspora nebude velká. Popravdě Vám např. řekneme, že led bodovka, kterou chcete koupit, sama o sobě neosvítí obývací pokoj, ale je určena do lustrů o více kusech. Poctivé jednání se nám vyplácí, zákazníci k nám mají důvěru, vracejí se a doporučují nás svým známým.

V České Republice působíme jako výhradní obchodní zastoupení holandského výrobce LEDTechnics, který má ve svém portfoliu značky Ledtechnics, Lumenix a Led Source. Výroba probíhá v Číně, ovšem pod dozorem holandských manažerů. Centrála LEDTechnics pro Východní Evropu je v Polsku, nelekněte se proto polských nápisů na některých krabičkách - nejedná se o polský produkt. Prodáváme i led žárovky od dalších výrobců, i ty jsou vyráběny v Číně.

Jeden z důvodů, proč prodáváme právě led světelné technologie, je aspekt ochrany životního prostředí. Ledky jednak šetří životní prostředí svou minimální spotřebou elektrické energie, jednak v nich nejsou obsaženy těžké kovy. Ovšem jako každý světelný zdroj je třeba je ekologicky zlikvidovat, ideálně recyklací. Proto jsme v sídle naší společnosti zřídili místo zpětného odběru, kde můžete zdarma odevzdat použité led světelné zdroje, ať už osobně nebo je k nám zaslat, a my se poté postaráme o ekologickou likvidaci prostřednictvím kolektivního systému pro nakládání s použitými elektrospotřebiči.

 

S úctou

 

Tým LEDTechnics CZ

 

WE SPEAK ENGLISH - we do not deliver our goods outside of Czech Republic due to high transport costs, but we are ready to serve English speaking foreigners living in our country. Just call us at +420 739 77 23 28 or write to info@led-zarovky-cz.cz.

 

WIR SPRECHEN DEUTSCH. Wegen zu hoher Versandkosten, bieten wir leider keine internationalen Lieferungen unserer Waren an. Wir stehen aber jedem deutschsprechenden Interessenten zur Verfügung. Wenn Sie mit Ihrer Bestellung Hilfe brauchen, rufen Sie uns einfach unter der Telefon-Nummer +420 739 77 23 28 an. Wir helfen Ihnen gerne auch per E-Mail info@led-zarovky-cz.cz.

 

HABLAMOS ESPAÑOL - podemos servir a los Españoles viviendos en la Republica Checa. Llámanos +420 739 77 23 28 o escribe a info@led-zarovky-cz.cz.

Historie projektu

Nemám rád doma pološero, nedělá mi dobře na oči. Takže dost svítím. Mám v zásadě dva typy svítidel - lustry s bodovkami a lustry se závitovými žárovkami. Domov jsem vybavoval v době, kdy jsem netušil, že existují led žárovky. Bodovkové lustry jsem proto vybavil klasickými halogenovými bodovkami a do ostatních použil úsporné trubicové žárovky. Do třech měsíců od koupě lustrů byly dvě z pěti bodovek prasklé, do roka jsem na lustru s 5 bodovkami vyměnil 7 žárovek. U úsporných žárovek byla situace podobná. Vyzkoušel jsem různé výrobce, ale žárovky pořád praskaly. Stejnou zkušenost měli i moji další známí, takže důvod nebyl ve vadné elektroinstalaci. Pomalu jsem se smiřoval s tím, že rok co rok obměním prakticky všechny více používané žárovky co mám doma, což při ceně 70 Kč za bodovku a 120 Kč za úspornou trubicovou žárovku dělalo přes 2 tisíce ročně.

Vadilo mi to, tak jsem hledal nějaké řešení, a narazil na LED žárovky. Zarazila mě jejich cena - led bodovka, která by mohla svítivostí nahradit moje halogenové 35W bodovky, vyšla v obchodě na 300 Kč. Koupil jsem jednu na zkoušku, a vydržela. Dnes už ji mám přes tři roky, a pořád svítí. Spočítal jsem si úsporu na energii (lustr s 5 halogenovými žárovkami spotřeboval 175W, 5 Led bodovek spotřebovalo jen 20W), a rozhodl se postupně praskající žárovky nahrazovat už pouze LED žárovkami. Výměna úsporných žárovek za Led žárovky byla velmi příjemná, led žárovka narozdíl od úsporky svítí hned po zapnutí, nebliká, a světlo má mnohem příjemnější zabarvení. Vysokou cenu LED žárovek v kamenném obchodě jsem vyřešil výhodnějšími nákupy na internetu.

A pak přišlo překvapení. Při obchodním jednání v Polsku jsem náhodou u partnera uviděl krabici s LED žárovkami Ledtechnics. Právě měnil veškeré osvětlení v kanceláři i doma za led žárovky. A firmu Ledtechnics mi doporučil jako prověřeného dodavatele, který prodává kvalitní led žárovky za skvělé ceny. Spočítal jsem si, že za ceny od Ledtechnics se mi vyplatí vyměnit veškeré žárovky a zářivky doma i v kanceláři za LED světelné zdroje, bez čekání, až staré prasknou. Začal jsem s Ledtechnics jednat, a po vyzkoušení jejich produktů na sobě a kamarádech, jsem jim nabídl zastoupení pro Českou Republiku. A jak vidíte, dohodli jsme se.

Naši ZÁKAZNÍCI

Naše působení na českém trhu se dělí na dvě hlavní činnosti - velkoobchod a maloobchod. Jsme dovozce led žárovek a led zářivek. Jako takový jsme registrováni u Ministerstva životního prostředí, kterému také platíme příslušné ekologické poplatky z každého led světelného tělesa, které v rámci České republiky prodáme.

V rámci velkoobchodní činnosti dodáváme led žárovky a led zářivky maloobchodním prodejnám, elektrikářům, internetovým obchodům a dalším velkoodběratelům. Jsme plátci DPH. V našich cenách je už zahrnut ekologický poplatek na likvidaci led žárovky a led zářivky.

Maloobchodní činnost je realizována především prostřednictvím tohoto internetového obchodu. Zde prodáváme led světelné zdroje jak domácnostem, tak firmám. Při přechodu na led žárovky výrazně ušetříte jak doma, tak v kanceláři. Na výběr máte led žárovky s nejtypičtějšími paticemi a závity, a led zářivky v nejtypičtějších velikostech.

Našimi typickými zákazníky jsou tedy lidé a firmy, které již nebaví každý měsíc platit tučné účty za elektrickou energii a chtějí v rámci svých možností přispět k omezení znečišťování naší Země. Kdo nás nemá příliš v oblibě, jsou energetické molochy, kterým snižováním energetické náročnosti našich zákazníků ubíráme jejich nemorální zisky :)

Postupně rozšiřujeme sortiment produktů na bázi led technologie, nezapomneňte si nás uložit a občas se k nám vrátit. Důležité novinky najdete v sekci novinky. Výběr z aktuálních akcí a slev publikujeme hned na úvodní straně.

Kontakt

LEDTechnics CZ s.r.o.

dotazy@led-zarovky-cz.cz

Štefánikovo nám. 18
Jihlava
586 01

Zákaznická podpora:
Jana Marešová
730 51 41 81
(po-pá 8-17 hod)

Reklamace:
Ivana Sulíková
605 00 22 56
obchod@led-zarovky-cz.cz

Oficiální zastoupení LEDTechnics pro ČR - led žárovky, led pásky, led bodovky, led zářivky, led reflektory a příslušenství. Maloobchod a velkoobchod formou internetového obchodu www.led-zarovky-cz.cz

Vyhledávání

AKCE FACEBOOK: 10% SLEVA ZA VÁŠ LIKE!

Navštivte i naše další obchody:
Levný ratanový nábytek a bambus pořídíte v eshopu ratanobchod.cz.
Kvalitní nábytek z umělého ratanu na zahradu, terasu i do interiéru levně v eshopu MKDekor.cz.
Kvalitní led žárovky led pásky a led reflektory levně přímo od importéra.
Led žárovky led pásky a led reflektory za dobré ceny, i velkoobchodně.

 

 

 

SPOLUPRACUJEME S:

© 2012 Všechna práva vyhrazena.